akcia Akce do 29. 2. 2024: ERP systém od 17 300 Kč | Vlastní firemní aplikace od 5 000 Kč | 55 firemních aplikací od 295 Kč měsíčně Více informací...

Systém pro prodej a fakturaci

Prodej
Fakturace
Nákup
Účetnictví

Co je to Fakturační systém Odoo a jak funguje

Používáte ve firmě více než jeden informační systém? Pak pravděpodobně znáte nevýhody, které s takovým řešením souvisejí: aplikace navzájem nekomunikují, data musíte zadávat duplikovaně a ztrácíte přehled o úkolech v reálném čase.

Jediný informační systém, který ve své firmě potřebujete, a který dokáže pokrýt všechny potřeby jakékoli velké firmy, je Fakturační systém Odoo.

Výhody Fakturačního systému Odoo

Modulární systém

Umíte si jej vykládat z modulů, které opravdu potřebujete. Může být složen například pouze z Fakturačního systému, ale je možné i připojení Projektového řízení a CRM.

Jednoduchá rozšíření

Jak vaše firma roste a přibývají zaměstnanci, umíte si Fakturační systém Odoo jednoduše rozšířit o nové moduly (např. Modul Personalistika, Marketing).

Platíte za to, co používáte

Systém je robustní a snadný k používání. Máte k dispozici jen ty funkce, které potřebujete a platíte za to, co skutečně používáte.

Systém, který se vám přizpůsobí

V základní nabídce má Odoo více než 50 modulů, přičemž v App store si můžete vybrat dalších 20 000 modulů a rozšíření aplikací. ERP systém Odoo tak umíme plně přizpůsobit vašim požadavkům.

Odoo je jeden z nejrychleji rostoucích a nejpoužívanějších systémů na světě. Používá jej více než 4 miliony uživatelů, včetně firem jako Toyota, Hyundai nebo Danone.

Prodej

Cenové nabídky
Objednávky
Autorizace nabídek
Potvrzení objednávek

Fakturace

Zákaznické faktury
Platby
Párování plateb
Napojení na externí účetnictví
Dodavatelské faktury
Platební podmínky
Dobropisy

Nákup

Cenové nabídky
Objednávky
Fakturace
Upsell
Ceníky
Slevy
Marže
Kupóny
Online podpis
Daně
Šablony cenových nabídek
Pro-forma faktury
Incoterm
Několik zákaznických adres
Sekce v cenových nabídkách

Účetnictví

Zákaznické faktury
Platby
Párování plateb
Napojení na externí účetnictví
Dodavatelské faktury
Platební podmínky
Dobropisy